clubfittingcentrum
 

CLUB FITTING CENTRUM

Servis, Opravy, Úpravy, Fitting Systém golfového vybavení a sortiment všech Komponentů.. Dílnu vede zkušený profesionální hráč, který je nejzkušenějším clubfitterem u nás, Lukáš Lizánek, který se fittingu věnuje od roku 1999 a opravil, předělal či nafitoval na míru už nesčetně mnoho holí. Služby této dílny využívají nejen amatéři, ale i profesionální hráči a známé osobnosti ze světa show-businessu.

Na trhu je široká nabídka golfových holí, a pro začátečníka se může zdát, že vybrat si tu správnou sadu holí není zas až tak složité, a tak drtivá většina rekreačních hráčů výběr podceňuje. Leckdy je to způsobeno tím, že tomu příliš nerozumí a nemají rovněž dostatek informací k výběru vhodného vybavení. Realita je tak většinou taková, že se správnými holemi hraje jen velmi malé množství hráčů. No a není se čemu divit, hole jsou dost drahé a začínající golfista chce co nejdřív vyrazit na hřiště a ne se trápit hledáním vhodných holí. Pokud si tedy hráč není jist tím, které hole by pro něho byly vhodné, měl by si nechat poradit od odborníka, ušetří tím tak velkou spoustu času a problémů, které by ho mohly potkat při nesprávném výběru. Ale když už nějaký ten set holí vlastníte, nikdy není pozdě daný stav změnit či probrat s odborníkem a proto vzniklo CLUB FITTING CENTRUM, aby všichni golfisté byli absolutně spokojení se svoji hrou a věděli, že jim již nic nebrání v dalším rozvoji.

Tak jako jsou odlišné sety holí od jednotlivých firem, tak se rovněž liší i potřeby jednotlivých hráčů, ne všichni mají stejnou stavbu těla a stejný švih, a tak možnost, že se při koupi holí trefí přesně do toho, co by potřebovali, je celkem malá. Aby hole ,,seděly“ bere se v úvahu Vaše výška poměru délky paží, či velikost dlaní a délka prstů, dále je to, už pro pokročilé hráče rychlost švihu, tempo, a celkově vaše pohybové schopnosti a možnosti. Toto vše je stěžejní pro zjištění jaké jsou pro Vás nejvhodnější hole, tzn. odborník zjistí dle výsledků, jaké by Vám seděly hole, počínaje gripem - pro dobré držení s skladbu rukou, přes shaft a jeho délku – optimální délka rány, trajektorie i tvar rány, až k hlavě hole – kde je to právě, tvar hole pro VAŠÍ VÝKONNOSTNÍ KATEGORII, loft a lie, který Vám dopomůže k přesnějšímu zasažení míčku. To jsou nejdůležitější specifikace pro komfortní pocit, při postoji a Vašem osobitém pohybu těla!!!

Club fitting centrum poskytuje svým zákazníkům ty nejlepší služby a nejvyšší kvalitu, odměnou jsou tak spokojení hráči, kteří se často znova a znova vrací. Nevhodný výběr holí není vždy problém hráče, jelikož mnohokrát nemusí být club maker ani golfista, ale často se stane, že Vámi objednané hole zkazí již ve výrobě.

Tato nevinná chyba ve výběru holí má pak ale zcela zásadní vliv na vaši hru a růst ve výkonnosti! Svěřte proto své hole vždy do odborných rukou

Sponzoři Lukáše Lizánka

Nike Golf Alarm Absolon LA academi FIT pro