clubfittingcentrum
 
PSP

Zobrazit ceník

Nová revoluční golfová pomůcka,kterou doporučuje nejen SEAN FOLEY, trenér Tigera Woodse, Justina Rose, Hunter Mahana a Lee Westwooda

Najděte svůj sweet spot!

Výzkum jednoznačně ukazuje, že spolehlivý úder do míče vás zařadí mezi nejlepší golfisty. V průzkumu mezi náruživými golfisty, vytvářený průmyslovou skupinou, bylo zjištěno, že tito účastníci zvolili jako nejdůležitější aspekt hry jistý, čistý a perfektní kontakt s míčem, toto by chtěli nejvíce zlepšit.

PSP golf ( pure – čistý, solid - jistý, perfect - perfektní)The little one“ je nová, revoluční rozehřívací (warm-up), hru zlepšující hůl, která je používána více než 200+ hráči americké PGA tour na drivingu nebo v okolí greenů. ,,The little one“ vám dá okamžitou zpětnou vazbu v každém švihu. To povede k rychlejšímu zlepšení vašeho zasahování míče, tempa, přesnosti a budete si tak budovat větší důvěru při každém švihu.Výsledkem je nižší skóre a více zábavy na golfovém hřišti

Pamatujete si kdy jste měli ten „Wow„, moment na drivingu či hřišti, když jste míč zasáhli, tak čistě, tak jistě, že to byl perfektní pocit? To byl okamžik, kdy jste nejčistěji zasáhli ten pravý bod. To je právě, „The little one“, která pro vás udělá tuto věc lépe, než ty ostatní produkty, které naleznete kdekoliv na světě – garantujeme. Dá vám nahlédnout do toho, co je švih, udeřit míč čistě. Jakmile máte tu spolehlivou zkušenost, kdy to je ten konzistentní, překvapující míč, není cesty zpět. Máme touhu a s každým dalším následujícím švihem to pouze přináší, že naše chuť jít dát se stává hltavější.

Jak se můžete stát lepším útočníkem na míč (ball strike) a zasahovat greeny konzistentněji?

Níže jsou uvedeny některé návrhy jak používat „The little one

Prosím přečtěte si následující nápady a doporučení jak začít se získáváním zkušeností s,, The little one“ co nejefektivněji.

  • The little one“ je produkt, který je velmi všestranný. Může se používat od čipování až k plnému švihu.Můžete ji používat na golfovém hřišti, na zahradě, v kanceláři nebo kdekoliv kde chcete pracovat na své hře.
  • Všechno má svůj začátek. My začneme s golfovou ránou, která má nejkratší let míčku, čip
  • Hoďte několik míčů na zem a jemně udeřte pár krátkých čipů. Ne daleko, toto cvičení není věc vzdálenosti.
  • Poté co strávíte nějaký čas s „The little one“ a budete se cítit pohodlně začněte se postupně se posouvat dále od cíle a praktikujte delší rány s větší vzdáleností letu a větším doběhem. Jak se vaše údery s „The little one“ zpřesňují, zpětnou vazbu vám dávají přesně trefené míče – údery se budou významně rozvíjet.
  • Jestliže trénujete v místě, kde je rozsáhlá pitching area, pak jděte tak daleko od vlajky jak chcete. Pokud není, přesuňte se na driving range a střílejte pár krátkých doběhových ran a postupně stupňujte tempo až k plnému švihu.
  • Budování spolehlivého kontaktu s míčem, jak to dělá třeba přechod od snažšího čipování k obtížnějšímu pitchování, nebo jako od polovičního švihu k plnému švihu. „The little one“ významně pomáhá pro hráče překonat pocit očekávaného kontaktu s míčem. Naším cílem je, aby vám zasahování plného úderu šlo tak brilantně jako krátkých čipů.
  • Často se uvádí skutečnost, že čip-shot je pouze zmenšenina plného švihu, to nebylo nikdy pravdivější než s „The little one“.
  • V psp golf věříme, že každý drive by měl být tak jednoduchý jako čip. „The little one“ vám to umožní.

To byly naše návrhy jak využít „The little one“. Postupujte podle těchto doporučení a získejte zrychlené zlepšení, více konzistentní rány na vlajku, které povedou k nižšímu skóre a tak k větší zábavě při vaší hře.

Dosáhnete sweet spotu důsledněji a užijete si svou golfovou hru ještě více. Získejte „The little one“ právě teď! Víme, že si ji zamilujete!

Ceník

Komponenta Cena
PSP GOLF "The Little One" - Steel 7 RH - Regular 2 000,-
PSP GOLF "The Little One" - Steel 7 RH – Stiff 2 000,-
PSP GOLF "The Little One" - Steel 7 LH – Regular 2 000,-
PSP GOLF "The Little One" - Steel 7 LH – Stiff 2 000,-
PSP GOLF "The Little One" - Graphite 7 RH - Regular 2 300,-
PSP GOLF "The Little One" - Graphite 7 RH – Stiff 2 300,-
PSP GOLF "The Little One" - Graphite 7 LH – Regular 2 300,-
PSP GOLF "The Little One" - Graphite 7 LH – Stiff 2 300,-
PSP GOLF "The Little One" - Graphite 7 RH – Ladies 2 300,-
PSP GOLF "The Little One" - Graphite 7 LH – Ladies 2 300,-
PSP GOLF "The Little One" - Steel PW, RH – Regular 2 000,-
PSP GOLF "The Little One" - Steel PW, RH – Stiff 2 000,-
PSP GOLF "The Little One" - Graphite PW, RH – Regular 2 300,-
PSP GOLF "The Little One" - Graphite PW, RH – Stiff 2 300,-
PSP GOLF "The Little One" - Graphite PW, RH – Junior 2 300,-
PSP GOLF "The Little One" - Graphite 7 RH – Junior 2 300,-
PSP GOLF "The Little One" - Graphite 7 LH – Junior 2 300,-
CUSTOMIZED (Na míru)

Zpět nahoru

"The Little One" PW LH zatím není celosvětově k mání.!!!

"The Little One" Na Míru: Je možnost klientovi doporučit, že lze jejich nová tréninková pomůcka upravit na míru, třeba přesně na takovém gripu a délce shaftu, jako má na svém setu želez. Aby měl ke svým dispozicím ten nejkomfortnější pocit, při trénování s ,, The Little One ,,

PRODLOUŽENÍ - ZDARMA
ZKRÁCENÍ - ZDARMA
VÝMĚNA SHAFTU – Cena pouze za komponent, práce ZDARMA
VÝMĚNA GRIPU - Cena pouze za komponent, práce ZDARMA

Sponzoři Lukáše Lizánka

Nike Golf Alarm Absolon LA academi FIT pro